Skip to content

PIERCING

Szczerze - Tak bezpośrednią ingerencję w ciało lepiej powierzyć profesjonaliŚcie.

Blackstar Studio znane jest nie tylko z artystów tatuażu, ale też i piercingu. Obecnie w studiu działają dwie dziewczyny w tym zakresie.

Blackstar gwiazda

Aleksandra

Aleksandra piercing
Aleksandra profesjonalnie piercingiem zajmuje się od 2019 roku, kiedy to skończyła kurs przekłuwania ciała u specjalisty w tej dziedzinie – Marcina Doktora z Krakowa. Różowe rękawiczki i pluszowe uszy na głowie to zdecydowanie jej znak rozpoznawczy! Piercing dla niej to nie tylko praca ale także i pasja. Jak twierdzi, w każdym przekłuciu zostawia cząstkę swojego serca i największa zapłatą dla niej jest szczery uśmiech klienta po wykonaniu zabiegu. Ceni sobie pełen profesjonalizm oraz higienę pracy. Mega fanka tatuaży, co widać gołym okiem, bo jest wytatuowana od stóp po szyję. Prywatnie posiadaczka 3 kotów, totalnie zakręcona na punkcie polskiego rapu oraz książek kryminalnych. Gaduła oraz chodzący wulkan pozytywnej energii!

Magda

Magda piercing
Magda profesjonalnie piercingiem zajmuje się od 2015 roku. Wcześniej interesowała się tym zbierając informacje z dostępnych źródeł i praktykując “na własną rękę”. Fundamenty do wykonywania tego zawodu profesjonalnie zdobyła głównie podczas półrocznych praktyk w pierwszym studio modyfikacji ciała w Polsce, gdzie oprócz wiedzy i doświadczenia z zakresu piercingu, miała okazję asystować przy zabiegach modyfikacji (np. tongue split, skaryfikacje, rekonstrukcje uszu itp.) przeprowadzanych przez ówczesnego mentora. Ze względu na szerokie doświadczenie, obecnie zakres usług obejmuje piercing podstawowy, powierzchniowy (surface, microdermal), intymny (choć nie wszystkie typy przekłuć) oraz customowy i drobne modyfikacje. W swojej pracy stawiam na higienę, technikę oraz zdrowie ale przede wszystkim na zadowolenie klienta. Prywatnie jest otwartą, pozytywną i wyluzowana osobą. Uwielbia muzykę, książki, koty, gotowanie ale głównie psychologiczne aspekty natury ludzkiej i “spełnianie siebie”.

Galeria

Cennik

Lobe, Upper lobe (płatek ucha) – 90 zł | 150 zł
Helix – 110 zł
Conch, Tragus, Anti-tragus, Rook, Forward, Flat helix – 110 zł
Industrial, Daith – 120 zł

Nostril – 110 zł
Septum – 120 zł

Brew – 110 zł
Bridge – 110 zł
Warga (Labret, Vertical, Ashley, Medusa) – 110 zł | 180 zł

Snake Bites – 180 zł
Język – 120 zł
Wędzidełko (Smiley, Web) – 120 zł
Pępek – 120 zł
Sutek – 120 zł | 200 złIntymne – 200- 250 zł
Microdermal – 130 zł

Surface – 150 zł

Konsultacja przekłucia wykonanego w studiu | poza studiem – Gratis | 50 zł

Wymiana/wyjęcie/włożenie kolczyka swojego – 10 zł

Wyjęcie wrośniętego kolczyka/MD – 30 zł

VIDEO

BLACKSTAR OKIEM KAMERY

KONTAKT

WAL JAK W DYM

Telefon

+48 501 056 323

adres

Ludwika Zamenhofa 1,
00-153 Warszawa

Formularz kontaktowy

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych: obowiązek informacyjny.pdf
Wysyłanie plików
Aby wysłać nam zdjęcia, czy inne pliki proponujemy użyć serwisu: www.wetransfer.com (gdy suma załączników przekracza 15MB), wysyłając gotowy link na nasz adres: blackstar.tattoo.warsaw@gmail.com
Blackstar logo