Usuwanie

Tylko krowa nie zmienia zdania...

Zapraszamy na laserowe usuwanie tatuaży Warszawa

Jeśli posiadacie niechciane, stare i mało reprezentatywne tatuaże, to możemy pomóc Wam w rozwiązaniu tego problemu.

  • Oferujemy całkowite usuwanie lub rozjaśnianie tatuaży czarnych, oraz większości tatuaży kolorowych, wyjątek stanowią kolory żółty i zielony. Kolory te, ze względu na skład i strukturę stanowią największy problem przy usuwaniu.
  • Wykonujemy również sesje rozjaśniające pod przyszłe przykrywanie starych tatuaży, tzw. ” cover up „.
  • Bezpłatne konsultacje w sprawie usuwania.

Do usuwania tatuaży, używamy wysokiej klasy lasera – Nd:Yag typu Q-switch. Zabieg wykonany takim laserem jest całkowicie bezpieczny i nie pozostawia blizn. Ból podczas zabiegu jest porównywalny do bólu odczuwanego podczas tatuowania, natomiast sam zabieg jest znacznie krótszy.

Proces usuwania polega na rozbiciu przez wiązkę lasera czastęczek barwnika, który później po części ulega wchłonięciu przez ciało, a po części odparowuje.
Całkowite usunięcie tatuażu może zająć do 10 sesji, jednak do rozjaśnienia wystarczają często 2-3 sesje. Ilość sesji zależy od sposobu wykonania tatuażu, głębokości wbicia oraz rodzaju barwnika, oraz indywidualnej reakcji na usuwanie laserem.
Odstępy między sesjami to na początku minimum 4 tygodnie, później okres ten wydłuża się nawet do kilku miesięcy. Spowodowane jest to tym, iż rozbity laserem barwnik potrzebuje czasu na wchłonięcie do organizmu.

Koszt jednej sesji usuwania laserem to minimum 150 złotych przy bardzo małym tatuażu. Przy dużych tatuażach koszt ten wynosi do kilkuset złotych i wynika z ilość sesji potrzebnych do usunięcia wzoru. Cena w takim przypadku jest ustalana indywidualnie dla danego wzoru.